Jak zapewne widzisz, zmieniłam szablon bloga. Z co najmniej dwóch powodów – poprzedni, Hueman, zrobił się tak popularny, że zaczął go mieć co drugi blog, a ja nie chcę, by mój blog wyglądał tak, jak wiele innych. Drugi powód jest już typowo techniczny – wydaje mi się, że ten szablon był słabo zbudowany. Kiedyś ktoś go już krytykował na wordpressowej grupie na Facebooku, ale wtedy to zignorowałam. A teraz zobaczyłam, że na moim innym blogu znacznie spadła liczba odwiedzin odkąd go używałam. Zatem coś jest nie tak z seo-strukturą 🙂 Więc czas na zmiany.

Stanęło na tym, że kupiłam szablon Safarica z ThemeForest. To prosty, personalny szablon blogowy, a do tego przejrzysty i ładny. Muszę jeszcze popracować nad widokiem responsywnym, bo „wpycha” mi sidebar na początek, a chcę, by wyświetlały się wpisy. Jeszcze parę kosmetycznych zmian i będę zadowolona.

Mam nadzieję, że nowy wygląd spodoba się również Tobie i że będzie dla czytelny. W końcu to Ty jesteś odbiorcą treści, nie ja 🙂

Jak zapewne zauważyłaś/eś, teraz już wpisy nie pojawiają się tak często, ale na szczęście trzymam się założonego minimum w postaci co najmniej jednego wpisu w tygodniu. Jednocześnie, zachęcam Was do zadawania pytań, na które chętnie udzielę odpowiedzi na łamach tego blogu.