Zasady komentowania

Poniżej znajdują się zasady komentowania, jakich musisz przestrzegać chcąc być aktywnym czytelnikiem bloga finansenaobcasach.info. Jak najbardziej jestem otwarta na polemikę, ale proszę – nie przeginaj.

  1. Komentarze są moderowane – oznacza to, że pierwszy napisany przez Ciebie komentarz trafi do moderacji (która najczęściej trwa kilka minut, ale może się zdarzyć, że potrwa to i parę godzin). Każdy następny zostanie już opublikowany automatycznie.
  2. Każdy komentarz, który ma link w treści  trafi do moderacji (nie liczę comment luv oraz strony www pod imieniem).
  3. Jeśli dodałeś komentarz, a ten zniknął i nie widnieje przy nim informacja, że oczekuje na moderację, to najprawdopodobniej trafił z jakichś przyczyn do spamu. Napisz do mnie, a go odkopię.
  4. Zamieścisz linka i jako imię wpiszesz anchor-text (pozycjonowaną frazę, adres czy nazwę strony) – link out. Najlepiej podpisuj się nickiem lub imieniem.
  5. W polu adres WWW wpisuj tylko adres swojej strony lub bloga. I podaj tylko stronę główną. Podasz podstronę – link out.
  6. Każdy komentarz, który będzie wyglądał na napisany tylko w celu wstawienia linka – out.
  7. Nie  będę tolerować na blogu wulgaryzmów i innych odzywek uznanych za wulgarne, ani też obrażania innych użytkowników lub mnie.
  8. Zastrzegam sobie prawo do wykorzystania części Twojego komentarza we wpisie (oczywiście wcześniej Cię o tym poinformuję).