Użyj ← → (strzałek), żeby przeglądać
Agnieszka Świetlik, autorka bloga LifeManagerka i kanału ZdrowoManiaTV
Jestem freelancerem, zajmuję się marketingiem, a oprócz tego prowadzę bloga i „program” o zdrowym stylu życia, publikowany 2 razy w miesiącu na YouTube. W moim przypadku nie istnieje coś takiego jak „standardowy dzień pracy”. Bywają dni kiedy muszę wstać o nieludzkiej porze jaką jest dla mnie 6, ale zdecydowanie więcej jest tych, kiedy nawet nie włączam budzika i śpię do kiedy mam ochotę (zazwyczaj do 8).
Czasami spędzam cały dzień przy biurku, czasami na spotkaniach, a czasami przed kamerą. Nie mam też stałych godzin pracy – zdarza mi się usiąść do niej dopiero po południu, a skończyć około północy. Są dni kiedy pracuję po kilkanaście godzin, ale są też takie, kiedy praca zajmuje mi w ciągu dnia tylko godzinę. Staram się planować wszystkie działania na początku tygodnia i uwzględnić w tym planie również spotkania towarzyskie, aktywność fizyczną i czas dla siebie i domu.
Moją największą motywacją do pracy jest to, że bardzo ją lubię i jest ona jednocześnie moją pasją. Te mniej przyjemne rzeczy (jak miesięczne raporty) wykonuję zazwyczaj z wizją zbliżającego się deadline’u i zawsze w godzinach porannych, po południu jestem w stanie pracować już tylko nad tym, co jest dla mnie czystą przyjemnością.
Użyj ← → (strzałek), żeby przeglądać