To już 5 lat. 5 lat tego bloga.
—lipiec 2011

Właśnie spojrzałam w archiwum tego bloga! Jak część z Was (tych „starych” czytelników) wie, kiedyś ten blog znajdował się pod innym adresem i bardziej dotyczył zarabiania w internecie niż finansów kobiecym okiem.

Ale jednak. To wtedy – to też był ten blog – przeniosłam wszystkie treści poza tymi, które wydawały mi się bezużyteczne dla obecnego czytelnika. Minęło już 5 lat. Błyskawicznie! Nie jest to, co prawda, mój pierwszy blog (pierwszy na poważnie jest tutaj), ale to z niego cieszę się najbardziej.

Przez ten czas nauczyłam się wiele – regularności, dbania o szczegóły, doceniania czytelnika, mocy interakcji.
—ewolucja bloga

5 lat temu miałam 25 lat. I przyznam, że byłam dużo mniej dojrzała. Myślałam mniej biznesowo. Znacznie mniej. Nie umiałam tego, co umiem teraz. Ale mimo to dzieliłam się swoimi odkryciami z użytkownikami-czytelnikami.

Początkowo, można tu było poczytać o:

  • tworzeniu i prowadzeniu blogów – zanim to było modne ;))
  • tworzeniu i prowadzeniu forów – czy w dzisiejszych czasach w ogóle ktoś jeszcze stawia fora dyskusyjne?
  • sposobach na zarabianie na blogach/forach/stronach itp.
—rozwój, styczeń 2014

I tak się to kręciło, aż do stycznia 2014, kiedy blog dostał kopa – nową domenę, nowe treści, nową grupę docelową. Odeszłam od zarabiania przez internet w takiej formie, jak trzy lata wcześniej na rzecz rozwoju blogosfery, pozycjonowania i e-commerce’ów.

Doszedł temat finansów osobistych. Kupna mieszkania. Własnej firmy. Oszczędzania. Poduszki finansowej. I to pokazało, jak bardzo Polacy potrzebują takiej tematyki i jak wiele można jeszcze zrobić.

Chcesz śledzić blog przez kolejne 5 lat? 🙂 Zapisz się do newslettera!

[et_bloom_inline optin_id=”optin_4″]