Niedawno wystartowała kolejna edycja programu PolecamBank, której twórcą jest mBank, jeden z największych banków internetowych w Polsce.  PolecamBank ma na celu oczywiście zdobycie nowych klientów. Polega na polecaniu produktów bankowych przez dotychczasowych klientów tym, którzy jeszcze konta nie posiadają i można na tym sobie całkiem nieźle dorobić, robiąc tak naprawdę niewiele. Nowa edycja to też akcja buzz marketingowa realizowana wraz z platformą Rekomenduj.to, dzięki której zdobywa się różne dodatkowe benefity, niekoniecznie finansowe. Przyjrzałam się warunkom programu oraz akcji na Rekomenduj.to i wydają się one bardzo interesujące.

 

Oferowane usługi bankowe w Polsce są coraz lepszej jakości i częściej niż dotychczas jesteśmy z nich zadowoleni. A co jeśli jeszcze możemy dorobić jakieś pieniądze na swoim zadowoleniu? mBank przygotowując program PolecamBank wychodzi z założenia, że usatysfakcjonowany klient to taki, który o produktach, z których jest zadowolony – mówi i je zachwala – jest to szczerą prawdą. Każdy z nas ma tendencję do narzekania, ale również jeśli coś jest świetnie, polecania danego produktu, serialu, filmu czy muzyki. Czy coś Was kosztuje kliknięcie lubię to, albo napisanie posta na Facebook’u, że piosenka autora X. X. jest piękna i magiczna? Nic, często robicie to sami z siebie, a na programie PolecamBank możecie jeszcze dodatkowo dorobić całkiem przyzwoite sumy.

PolecamBank – na czym polega program?

mbank

Uczestnictwo w programie PolecamBank jest niezwykle proste. Wchodzimy na stronę www.polecambank.pl, wypełniamy formularz, a po jego wypełnieniu otrzymujemy maila aktywacyjnego i zaczynamy polecać oraz zarabiać.

Pewnie Was zastanawia co można znajomemu polecić. Przede wszystkim konta osobiste: eKonto oraz mKonto i konta firmowe: mBiznes Konto + mKsięgowość.

Korzyści wynikające z programu

No i teraz najważniejsze, czyli nasze korzyści, bo o to najbardziej nam chodzi przy braniu udziału w tego typu programie.

Wysokość premii, które możemy uzyskać jest różna:

  • Za rachunek typu eKonto oraz mKonto jest to 100 zł, jeśli osoba, której poleciliśmy usługę była w dniu składania wniosku pełnoletnia. Przy rachunku eKonto poleconym osobie niepełnoletniej będzie to jedynie połowa tej sumy.
  • Bardzo opłacalne jest namówienie kogoś na rachunek firmowy tu już nasza premia wynosi 200 zł, jeśli dodatkowo namówimy znajomego na mKsięgowość do rachunku firmowego zarobimy nawet 300 zł.

Osobiście raz znajomego na eKonto w mBanku namówiłam i faktycznie premie są wysyłane, ale jest mały haczyk, musicie wraz ze znajomym spełnić pewne warunki, które wcale nie są skomplikowane.

  • W przypadku polecenia eKonta lub mKonta osoba, której rachunek został polecony musi w ciągu 60 dni od otwarcia konta zapłacić za zakupy kartą debetową – minimalna płatność to 100 zł dla osób do 26 lat, a 200 zł dla osób starszych. Niektórym osobom może wydawać się to problematyczne, ale w dzisiejszym świecie tak często płacimy za zakupy kartą, że jest to raczej banalnie proste.
  • Tak samo wygląda to w przypadku rachunków firmowych, ale minimalna płatność wynosi 200 zł.

PolecamBank wydaje się ciekawą propozycją i tak naprawdę nic nas nie kosztuje, a możemy jedynie zarobić – przecież nikogo nie zmusimy do otwarcia danej usługi, ale czasem ktoś może się na którąś z opcji zdecydować, a słowa nic nas nie kosztują.

Zostań ambasadorem, czyli buzz marketing na platformie Rekomenduj.to

W nowej edycji PolecamBank wystartował wraz z platformą Rekomenduj.to, co pozwala nam na jeszcze większe korzyści za promowanie programu, kiedy już zarejestrujemy się na rekomenduj.to. Za dołączenie do 4 edycji programu PolecamBank otrzymujemy bilet do Multikina lub rabat na pyszne.pl w wysokości 20 zł.

mBank w tym roku ciekawie podszedł do swojego programu, oprócz zarobienia pieniędzy możemy też zyskać inne rzeczy jak rabaty czy bilety do kina, a wszystko to tak naprawdę za darmo, albo za poświęcenie chwili czasu na polecenie. Obie strony są zadowolone – Ty, ponieważ dostajesz różnego rodzaju benefity oraz bank, gdyż zdobywa klientów, miejmy nadzieję, że nowy klient z usług mBanku również będzie zadowolony, ale skoro coś polecasz to znaczy, że dany bank Ci odpowiada, więc miejmy nadzieję, że Twojemu znajomemu będzie również.

Współpraca sponsorowana.