Od zawsze myślisz o tym, by wystartować z własnym e-biznesem, ale jakoś nie umiesz się za to zabrać? Chodzi Ci po głowie sklep internetowy? Ale nie wiesz, jak go stworzyć i skąd brać produkty? Obił Ci się o uszy dropshipping?

A może inaczej – masz bloga, który jest całkiem popularny i szukasz sposobu, żeby go zmonetyzować? Sprzedawać własne produkty? No to świetnie się składa, bo mam Ci coś do zaoferowania 🙂

Nadszedł czas, by pokazać Wam nowy projekt – kurs Jak założyć własny sklep internetowy na WordPressie, który przygotowałyśmy razem z Justyną z justynazienkiewicz.pl.  To kurs, który pozwoli Ci krok po kroku postawić sklep od a do z, łącznie z podpięciem hurtowni.

A dokładniej, z kursu dowiesz się

  • Jak zainstalować i skonfigurować WordPressa
  • Czym jest WooCommerce i do czego go używać
  • Jak skonfigurować WooCommerce, aby dobrze działał na Twoim blogu lub na zupełnie innej domenie
  • Jak dodać produkty proste i produkty z wariantami
  • Jakie płatności w sklepie będą najlepsze? Jak ustawić sposób dostawy, np. do Paczkomatów?
  • Jak nadać sklepowi niepowtarzalny wygląd?
  • Jak powiedzieć o sklepie w internecie?
  • Jak dobrze zoptymalizować Twój sklep pod kątem Google?

Wszystko to i więcej szczegółów znajduje się na stronie kursu: Otwieram sklep 🙂

Co jest w kursie i ile to kosztuje?

Kurs zawiera lekcje, które są podzielone na moduły. Będzie teoria, ale i dużo praktyki – zadania, ćwiczenia, materiały wizualne i tutoriale wideo. Słowem, wszystko to, co pozwoli Ci na postawienie sklepu internetowego opartego o WooCommerce (najpopularniejsza wtyczka do WordPressa odpowiedzialna za działanie sklepu internetowego).

Ten sklep będzie świetnie działał zarówno jako dodatek do bloga czy strony, jak i samodzielny sklep internetowy.

Nie masz pomysłu co sprzedawać? Skąd wziąć produkty? Nic bardziej prostego 🙂 Podczas kursu poznasz metodę dropshipping, o której już wiele razy pisałam na blogu, a która pozwala sprzedawać produkty z pominięciem prowadzenia dużych stanów magazynowych.

Sprzedaż ruszy na początku 2017 roku, ale jeśli jesteś zainteresowany, to już teraz zapisz się na listę oczekujących na kurs, a poinformujemy Cię wcześniej i damy zniżkę :). W międzyczasie będziesz otrzymywać bezpłatne materiały, które pozwolą Ci podjąć decyzję o stworzeniu sklepu.

A ile będzie kosztować? Jeszcze chwilę, tego nie chcemy jeszcze zdradzać. Możemy jednak zagwarantować, że będzie się to opłacać – na pewno zapłacisz parę razy mniej, niż gdyby trzeba było zlecić stworzenie sklepu zewnętrznej firmie 🙂