Mamy już prawie koniec stycznia. Jak tam Twoje postanowienia noworoczne? Były związane z finansami? Z oszczędzaniem? Masz jakieś nowe cele na ten rok? Na co zbierasz? Przyznaj się 🙂

Ja postanowiłam założyć sobie kolejne dwa subkonta oszczędnościowe – jedno na wyjazdy weekendowe – trafia tam co miesiąc konkretna kwota i dzięki temu mogę sobie pozwolić na wyjazdy do spa czy ogólnie w fajne miejsca nie martwiąc się o kasę. Mega fajnie działa na mnie to, że pieniądze automatycznie się przelewają. Drugi cel to cel na powiększenie poduszki finansowej mojej firmy. Ale to już temat na zupełnie oddzielny wpis 🙂

Mam plan mocno realizować te cele finansowe/postanowienia noworoczne. Ale wiem, że z postanowieniami może być ciężko (chodzisz jeszcze na siłownię, jesteś jeszcze na diecie?:P). Zwłaszcza z tymi finansowymi – bo chyba łatwiej przestać się zajadać słodyczami niż odłożyć konkretną sumkę pieniędzy na wyznaczony cel. A może uważasz inaczej?

Już niebawem startujemy z fajną akcją, która pozwoli Ci (i mnie!) w realizacji celów finansowych. Wraz z Union Investment TFI i czterema innymi blogerkami, organizujemy konkurs, w którym finalnie najlepsi wygrają nagrody. A efektem ubocznym będzie wyrobienie sobie naprawdę użytecznych nawyków finansowych.

Gotowa na wyzwanie?:) Zgłoś swój udział, a 9 lutego do Twojej skrzynki trafi pierwsze inspirujące wyzwanie. ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ. Pamiętaj też o zapoznaniu się z zasadami.

A na koniec pytanie – które postanowienia noworoczne jest Twoim zdaniem najtrudniej, a które najłatwiej dotrzymać?