Kochani, wraz z platformą MAM (www.jamam.pl), przygotowaliśmy dla Was konkurs – #FinansoweLifehacki. Do zgarnięcia jest roczne opłacanie rachunków za media (prąd, gaz, telefon, telewizję i internet) do kwoty 400 zł miesięcznie. Łącznie to nagroda o wartości 4800 zł. Brzmi świetnie, prawda?

Ale o co chodzi?

Przez cały grudzień team finansowy, czyli ja, Diana z Pieniądz jest kobietą, Szymon z Rekin Finansów oraz Patryk z Bez Kanału rywalizowaliśmy z teamem lifestyle’owo-parentingowym (w składzie: Segritta, Matka jest tylko jedna, Makoweczki.pl i Mum and the City) i technologicznym (w składzie: Tabliczni.pl, Antyweb, DailyWeb i Jestem Geekiem). Nasz konkurs #MAMwyzwanie polegał na tym, by jak najbardziej precyzyjnie zrealizować plan, który sobie założyliśmy, czyli wydać jak najbliżej 100% kwoty 1200 zł za pośrednictwem platformy MAM. Były to bardzo przyjemne zakupy, ponieważ na tej platformie dostępne jest wiele sklepów internetowych, w których na co dzień kupuję. Sama zrealizowałam swój cel w 97%.

Wygrana drużyna „otrzymała” aż trzy nagrody dla czytelników swoich blogów, a pozostałe drużyny, po jednej. Wygrały dziewczyny z drużyny lifestyle’owo-parentingowej i należą się im szczere gratulacje.

Ja nadal mogę jednak nagrodzić jedną lub jednego z Was. W nagroda w postaci nawet 4800 zł na opłaty za media to super sprawa, prawda?

Co dokładnie możesz wygrać?

MAM to platforma, dzięki korzystaniu z której można dokonywać normalnych zakupów i jednocześnie otrzymywać środki, które następnie można przeznaczyć na opłacanie rachunków za media. Np. wydając 100 zł w sklepie internetowym, 5 zł wróci na Twoje konto (kwoty zależą od konkretnych e-sklepów). Zatem mimo tego, że zwykle robisz zakupy w danych sklepach, to kasa w części wraca i można nią opłacić rachunki.

I właśnie dzięki MAM na Wasze konto na platformie może „wpaść” co miesiąc 400 zł. 400 zł do opłacania rachunków – za internet, telewizję, prąd, gaz czy telefon. I to przez okres 12 miesięcy. Brzmi super, nie?

 

A co musisz zrobić, by wygrać?

Zadanie jest proste. Za pomocą słów, obrazu (zdjęcia lub grafiki) lub nagrania wideo – należy przedstawić swój najlepszy finansowy lifehack, który usprawnia Wasze codzienne finansowe życie. Czyli w skrócie podzielić się swoją radą na to, jak zarządzać pieniędzmi, ogarniać je, oszczędzać czy optymalizować budżet domowy.

  • Napisz, pokaż, nakręć swój finansowy lifehack – i prześlij mi na adres emaila: magda@finansenaobcasach.info.
  • Pamiętaj, że aby móc wziąć udział w konkursie, musisz mieć konto na platformie MAM. Dlatego najlepiej załóż je już teraz.

 

Zasady konkursu

  • Przede wszystkim zajrzyj do regulaminu dostępnego tutaj: KLIK
  • Możesz przesłać tylko jedną „pracę” konkursową – czyli jeden tekst, jeden obraz lub jedno wideo
  • Wszystko wysyłasz na magda@finansenaobcasach.info wraz z klauzulą:„Wyrażam zgodę spółce New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 na przetwarzanie moich danych osobowych przekazanych przy zgłoszeniu do Konkursu „Finansowe lifehacki” w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy w zakresie danych przekazanych podczas zgłoszenia na stronie lub w aplikacji (blog, strona, vlog, wpisy w komentarzach w mediach społecznościowych), gdzie zostało opublikowane ogłoszenie o organizacji Konkursu, w związku z którym przekazałem moje zgłoszenie, zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz.U.2016.922).”

    Jednocześnie informujemy, że administratorem Twoich danych osobowych, zebranych dla potrzeb przeprowadzenia Konkursu „Finansowe lifehacki” jest New Media Ventures Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie (02-675), przy ul. Wołoskiej 18 (dalej jako: „NMV”). Twoje dane osobowe będą przetwarzane przez NMV w celu przeprowadzenia Konkursu, przyznania Nagrody, ogłoszenia wyników Konkursu i przekazania informacji o jego zwycięzcy, oraz dla celów marketingowych, kontaktowych, archiwizacyjnych i reklamacyjnych. Dane osobowe mogą zostać udostępnione wyłącznie podmiotom upoważnionym na podstawie przepisów prawa, w tym m.in. w przypadku takiego żądania podmiotu uprawnionego lub gdy wyrazisz na takie udostępnienie zgodę. Przysługuje Ci prawo do dostępu i poprawiania Twoich danych.

  • Musisz mieć konto na platformie MAM
  • Konkurs trwa od 4 do 18 stycznia. Zwycięzcę wyłonię ja i jeden przedstawiciel MAMJ Będziemy więc obiektywni!

To co, spróbujecie? 🙂 Czekam na Wasze finansowe lifehacki!!!