Długo zastanawiałam się nad tym, co zrobić z blogiem 1000zlmiesiecznie.pl. Jako że tematyka już mi się dość dawno wyczerpała, a ja chciałam pisać o czymś innym, bardziej szeroko o finansach, w końcu doszłam do wniosku, że tamten blog zostanie zawieszony, a od teraz będę prowadzić ten.

Cała zawartość bloga 1000zlmiesiecznie.pl została tu skopiowana z opcją noindex, nofollow (nie chcę usuwać tamtego bloga, bo zarabia…, a nie chcę też, by ten blog był pusty). Rzecz jasna, nowe wpisy będą już indeksowane.

Cel jest taki, żeby uporządkować samo zarabianie przez internet, dodać tematykę finansów, budżetu domowego, oszczędzania, prowadzenia firmy, a także efektywnej pracy… dającej większe pieniądze. Już od 3 lat prowadzę działalność gospodarczą, a także pracuję na etacie, dlatego sądzę, że mam na ten temat trochę do powiedzenia. Mam nadzieję, że Wy też tak uważacie i będziecie czytać ten blog tak, jak czytaliście tamten. No i oczywiście komentować.

Co znajdziecie na tym blogu? Pewnie porady, żale, case’y, testy aplikacji i inne. Wszystko to, co może się przydać mikroprzedsiębiorcy dążącemu do niezależności finansowej.

No nic, to bez zbędnego przedłużania – czekajcie na kolejne wpisy, które nie będą już związane jedynie z zarabianiem przez internet.