Tematy związane z dropshippingiem są przez Was wyjątkowo pożądane, stąd też z Katarzyną Brdak z RedCart, przygotowałyśmy listę hurtowni, które oferują taki model sprzedaży.

Jednym z kluczowych zadań, jakiego trzeba się podjąć otwierając sklep internetowy działający na zasadach dropshippingu, jest znalezienie odpowiedniej hurtowni dropshippingowej oraz ustalenie najważniejszych kwestii dotyczących współpracy. Oto lista hurtowni, które nie tylko umożliwiają sklepom internetowym sprzedaż w tym modelu logistycznym, lecz także oferują korzystne dla obu stron rozwiązania, zarówno pod względem technicznym jak i handlowym.

Wybierając hurtownię należy zwracać uwagę na:

  • Rodzaj integracji ze sklepem, a co za tym idzie stopień automatyzacji w pobieraniu oferty produktowej.
  • Częstotliwość aktualizacji pliku ze zdjęciami i opisami oraz innymi ważnymi danymi dotyczącymi produktów.
  • Częstotliwość aktualizacji cen i stanów magazynowych
  • Ewentualne dodatkowe opłaty za korzystanie ze sprzedaży w dropshippingu
  • Wsparcie marketingowe: opisy produktów w wersjach obcojęzycznych, jakość zdjęć, przygotowywanie paczki zgodnie z identyfikacją wizualną produktu.

 

Hurtownia Kecja

Kecja należy do grupy Fideli. Oferuje bogaty i bardzo szeroki asortyment: znaleźć w niej można zabawki, zdalnie sterowane modele RC, gadżety, klocki instrumenty, ale również akcesoria do domu, ogrodu czy akcesoria samochodowe. Chętnie współpracuje ze sklepami internetowymi w modelu dropshippingowym. Oferta pobierana jest automatycznie z hurtowni do sklepu codziennie, w określonych odstępach czasowych w przypadku tzw. gotowej integracji.

Hurtownia Bagexpress

Jedna z lepszych hurtowni dropshippingowych, oferuje galanterię skórzaną wysokiej jakości. Współpracuje ze sklepami internetowymi na zasadzie dropshippingu na bardzo preferencyjnych warunkach. Oferuje m.in. progi rabatowe dla swoich klientów po przekroczeniu odpowiedniej kwoty sprzedaży oraz szerokie wsparcie marketingowe: do paczki dołącza rachunek oraz zajmuje się pełną obsługą posprzedażową, czyli zarówno reklamacjami jak i zwrotami. Posiada tzw. gotową integrację pozwalającą na automatyczne załadowanie produktów m.in. z platformą sklepową RedCart.

Hurtownia Centrala Zabawek

Znana i ceniona hurtownia dropshippingowa, w której zaopatrzyć się można w zabawki. Pionier w branży dropshippingu. Oferuje szeroką paletę możliwości integracji z różnymi platformami sklepowymi, dzięki którym towary zaciągają się do sklepu automatycznie i z odpowiednią częstotliwością oraz m.in. integrację z Allegro lub możliwość przerobienia szablonu Allegro na format Centrali Zabawek.

Hurtownia Eroplace

Największa hurtownia dropshippingowa oferująca asortyment z dziedziny erotyki i akcesoriów dla dorosłych. Rozwinęła bogatą sieć rozwiązań technicznych z dziedziny integracji z hurtowniami, szczyci się m.in. tym, że nie dolicza żadnych dodatkowych opłat za współpracę w modelu dropshipping. Ma własny serwis internetowy w całości poświęcony zagadnieniu dropshippingu: www.edropshipping.pl.

Hurtownia ChicoChica

W ofercie hurtowni Chico Chica znajduje się bogaty asortyment w postaci biżuterii, półfabrykatów, kamieni naturalnych i bransoletek. To przede wszystkim ogromny wybór różnego rodzaju biżuterii. Umożliwia handel w modelu dropshippingu zarówno sklepom internetowym, jak i sprzedawcom wystawiającym aukcje na Allegro.

Hurtownia F-Toys

Następna hurtownia, która oferuje erotyczne gadżety oraz bieliznę erotyczną znanych marek. Erotyka to asortyment, który nadaje się doskonale do sprzedaży w internecie, zwłaszcza, jeśli paczka zapakowana jest w taki sposób, że nikt nie domyśli się, co znajduje się w środku. Dzięki integracji sklep internetowy zyskuje dostęp do szerokiego asortymentu produktów najlepszej jakości, szybką dostawę, współpracę na zasadzie dropshippingu, dyskretną wysyłkę oraz bieżącą aktualizację stanów magazynowych.

Hurtownia Hurtowniak.pl

W ofercie tej hurtowni znajduje się bardzo szeroki i różnorodny asortyment, tutaj zaopatrzyć się można w m.in. różnorodne akcesoria i artykuły biurowe; sprzęt związany z wyposażeniem domu i ogrodu lub drobną elektronikę. Sklepom internetowym oferuje współpracę w modelu dropshipping oraz import bogatych danych produktowych do sklepu, który trzeba pobierać ręcznie lub które są automatycznie pobieranie dzięki gotowej integracji, takiej jak na platformie RedCart. W hurtowni nie obowiązuje także minimalne zamówienie.

Hurtownia Libra

Hurtownia Libra to dystrybutor licencjonowanych zabawek oraz zabawek znanych marek. Dużym zainteresowaniem w ofercie hurtowni cieszą się m.in. produkty firmy Mattel, czy zabawki na licencji – postacie bajkowe, a także szwajcarskie klocki magnetyczne GEOMAG, klocki Meccano oraz zabawki interaktywne WowWee. Hurtownia oferuje współpracę w modelu dropshipping i możliwość pobrania oferty produktowej w pliku XML.

Hurtownia Pixmania-Pro

Specjalizuje się w sprzedaży zakresie elektroniki użytkowej, sprzętu komputerowego, biurowego, sprzętów multimedialnych. W ofercie hurtowni znajduje się ok. 10 000 modeli produktów high tech. Hurtownia oferuje sklepom internetowym model sprzedaży, w którym wysyła sprzęt bezpośrednio do klienta, oraz m.in. ekspresową dostawę w ciągu 24 lub 48 godzin, także na terenie Unii Europejskiej. Oferta pobierana jest automatycznie z hurtowni do sklepu w określonych odstępach czasowych.

Hurtownia YourNewStyle

Importer i dystrybutor odzieży zgodnej z najnowszymi trendami. Zaczynała jako sklep internetowy, lecz miara sukcesu, jaki odniosła zadecydowała o przekształceniu w hurtownię. Dziś zaopatruje sklepy internetowe nie tylko w odzież zarówno damską, jak i męską ale również obuwie, galanterię i dodatki. Chętnie współpracuje na zasadach dropshipping; posiada gotową integrację pozwalającą na automatyczne zatowartowanie sklepu z platformą RedCart.

Hurtownia Gimmik

Gimmik to chyba najbardziej znana hurtownia modelarska, w ofercie której znajdują się setki modeli zdalnie sterowanych m.in. samochodów, czołgów, helikopterów, zabawek oraz części zamiennych i akcesoriów. Gimmik to jednocześnie sklep i hurtownia, zapatruje także sklepy internetowe działające w modelu dropshipping. Dla ułatwienia współpracy ze swoimi klientami Gimmik wprowadził szereg wygodnych rozwiązań, takich jak chociażby szeroki wachlarz form płatności.

Hurtownia GiftWorld

Hurtownia GiftWorld dostawca gadżetów i prezentów na każdą okazję. Oprócz standardowych dostaw hurtowych oferują współpracę w modelu DropShipping.

To co wyróżnia hurtownię, to możliwość dodawania materiałów reklamowych do paczek, sprawny system DropShippingowy wraz z plikami integracyjnymi w formatach CSV oraz XML, realizację zwrotów z wykorzystaniem magazynu hurtowni, a także bardzo szeroki wybór produktów niedostępnych u innych dostawców na zasadach DropShippingu.

Ponadto hurtownia zajmuje się organizacją stanowisk sprzedażowych w sklepach partnerskich, dlatego jeśli posiadasz sklep stacjonarny rozważ poszerzenie oferty o ciekawe gadżety i upominki.

Znasz inne hurtownie? Koniecznie daj znać, to dodam do listy 🙂

Inne teksty na temat dropshippingu

Dropshipping – pomysł na biznes? Ważne pytania i odpowiedzi

Pomysł na biznes – dropshipping!

Zakładam sklep internetowy! [Znów]